Dzień Bezpiecznego Internetu – Działajmy razem!

By Anna de on Luty 13, 2020 in 2018/2019 Ogłoszenia with No Comments

Dzień Bezpiecznego Internetu – Działajmy razem!

11 lutego 2020 w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu!  Głównym celem akcji jest inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocja pozytywnego wykorzystywania internetu. Ideą Dnia Bezpiecznego Internetu jest podkreślanie siły współdziałania w dbaniu o cyfrowe bezpieczeństwo, zarówno na poziomie międzynarodowym, jak również lokalnym, łącząc zaangażowanie wielu instytucji, ale także rodziny, czyli najbliższego otoczenia dziecka.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

top