Dzień Życzliwości

By Anna de on Grudzień 6, 2019 in 2018/2019 Ogłoszenia with No Comments

Dzień Życzliwości

21 listopada przedszkolaki obchodziły dzień pełen uśmiechu, dobrych uczynków i pozytywnych emocji czyli Międzynarodowy Dzień Życzliwości.  W tym dniu dzieci zastanawiały się, co to jest życzliwość, dlaczego warto być życzliwym, jak ją okazywać bliskim, kolegom, starszym osobom na co dzień.  Każda grupa wykonała prace plastyczną związaną tematycznie ze świętem : order życzliwości, drzewo życzliwości oraz dekalog przyjaźni.

W holu naszego przedszkola pojawił się Wrocławski krasnal – Życzliwek, z którym każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Zorganizowaliśmy również zbiórkę materiałów plastycznych dla chorych dzieci z oddziału klinicznego nefrologii pediatrycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KTÓRZY CZYNNIE WŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI I WYKONALI GEST ŻYCZLIWOŚCI! 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

top