Bezpieczniki Taurona – Włącz dla dobra dziecka

By Anna de on Październik 22, 2019 in 2018/2019 Ogłoszenia with No Comments

Bezpieczniki Taurona – Włącz dla dobra dziecka

Przedszkolaki z grupy 2,3 i 5 realizowały ogólnopolski  program Bezpieczniki Taurona-Włącz  dla dobra dziecka. Najważniejszym celem tego programu jest edukacja dzieci w zakresie bezpiecznego korzystania z energii  elektrycznej, A także bezpiecznego zachowania w pobliżu infrastruktury energetycznej. Dzieci miały możliwość zapoznania się z przepływem prądu-skąd się bierze w naszych domach, oraz jak należy obchodzić się z urządzeniami elektrycznymi. Podczas zajęć z wykorzystaniem tablicy multimedialnej oglądaliśmy bardzo ciekawe filmy edukacyjne oraz przeprowadziliśmy doświadczenie z żarówką, które miało nam wyjaśnić jak to się dzieje że świeci.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

top