Akcja charytatywna z okazji Dnia Życzliwości

By Anna de on Listopad 20, 2018 in 2018/2019 Ogłoszenia with No Comments

Akcja charytatywna z okazji Dnia Życzliwości
Jak co roku włączamy się do aktywnych działań w ramach Dnia Życzliwości.  Pokazujemy, że kształtowanie pozytywnych postaw społecznych wcale nie musi być nudne, zatem wyzwólmy w sobie pozytywną energię 🙂  W każdej grupie będziemy obchodzić dzień życzliwości, ponadto w holu naszego przedszkola pojawi się tajemniczy gość z którym będzie można zrobić sobie zdjęcie. Postanowiliśmy również wykonać GEST ŻYCZLIWOŚCI w stronę chorych dzieci z oddziału klinicznego nefrologii pediatrycznej.Także organizujemy zbiórkę materiałów plastycznych  – które zostaną przekazane do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.  
Zapraszamy do czynnego włączenia się w akcje 🙂
top