Zebranie w roku szkolnym 2018/2019

By Anna de on Sierpień 7, 2018 in 2018/2019 Ogólne with No Comments

Zebranie w roku szkolnym 2018/2019

Zebranie Rodziców dzieci Przedszkola nr 24 odbędzie się 3 września 2018 (poniedziałek) o godzinie 17.00  w stołówce szkolnej. Obecność obowiązkowa. Po zebraniu głównym odbędzie się zebranie grupowe na których zostaną Państwu przekazane wszystkie niezbędne informacje dotyczące funkcjonowania grup (wyprawki dla dzieci, ubezpieczenia, zajęć dodatkowych).

Informacja dotycząca pakietu edukacyjnego w roku szkolnym 2018/2019:
  
  • Dla dzieci trzyletnich –  Olek i Ada. Trzylatek. Poziom A. Pakiet, Wydawca: MAC Edukacja, Autor Wiesława Żaba- Żabińska, Rok wydania 2018  (kolor żółty)
  • Dla dzieci czteroletnich – Olek i Ada. Czterolatek. Poziom A+. Pakiet, Wydawca: MAC Edukacja, Autor Wiesława Żaba- Żabińska, Rok wydania 2018  (kolor zielony)  dodatkowo  I love Boo. Język angielski poziom A+. Pakiet dla dziecka Wydawca: MAC Edukacja, Rok wydania 2018  (kolor zielony)
  • Dla dzieci pięcioletnich  – Olek i Ada. Pięciolatek. Poziom B. Pakiet, Wydawca: MAC Edukacja, Autor Wiesława Żaba- Żabińska, Rok wydania 2018  (kolor pomarańczowy) dodatkowo I love Boo. Język angielski poziom B. Pakiet dla dziecka, Wydawca: MAC Edukacja,  Rok wydania 2018  (kolor niebieski)
  • Dla dzieci sześcioletnich  – Olek i Ada. Sześciolatek. Poziom B+. Pakiet, Wydawca: MAC Edukacja, Rok wydania 2018  (kolor niebieski) dodatkowo I love Boo. Język angielski poziom B+. Pakiet dla dziecka Wydawca: MAC Edukacja, , Rok wydania 2018  (kolor niebieski)
 
Prosimy o zakup pakietu edukacyjnego i dostarczenie go do poszczególnych grup do dnia 14 września (piątek) 2018 roku.
 
Rodzice dzieci starających się o zwolnienie z opłaty stałej. Proszeni są o wypełnienie poniższego wniosku oraz o dołączenie aktów urodzenia dzieci i dostarczenie kompletu dokumentów do dnia 7 września (piątek) 2018 roku do Intendenta.
 
 
Rodziców dzieci z GR I oraz z Gr II prosimy o dostarczenie kapci z zakrytymi palcami, podpisanej pidżamy, a także w worku podpisanych rzeczy na zmianę.
top