Olimpiada Przedszkolaka

By Anna de Ostoja Starzewska on Czerwiec 20, 2018 in 2017/2018 Ogólne with No Comments

Olimpiada Przedszkolaka

14 czerwca 2018 roku dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w sportowej olimpiadzie przedszkolaka. Nasi mali zawodnicy startowali w starannie dobranych konkurencjach zawierających ćwiczenia stymulujące równomierny rozwój dziecka. Konkurencje były zróżnicowane, w niektórych decydowała dokładność i skuteczność, a w innych szybkość i spryt. Aby zachować wszelkie reguły olimpijskie, zawody rozpoczęto ceremonią wprowadzenia drużyn oraz wspólnym odśpiewaniem piosenki „Ruch to Zdrowie”. Na dzieci czekały różnorodne atrakcje.W naszym przedszkolu nikt nie przegrywa, dlatego wszyscy uczestnicy olimpiady otrzymali złote medale.