Każdy znaczek wspiera misje. Telefony na misje

By Agnieszka U. on Czerwiec 4, 2018 in 2017/2018 Ogólne with No Comments

Każdy znaczek wspiera misje. Telefony na misje

Nadszedł czas podsumowania II edycji ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Każdy znaczek wspiera misje- Przedszkolaki”, którą wspierała druga siostrzana akcja „Telefony na misje”. Przez cały rok zbieraliśmy znaczki ostemplowane z paczek, listów i przesyłek oraz telefony, zużyte i niepotrzebne, które zostaną przekazane na misje księży Werbistów. Uzbierane znaczki zostaną sprzedane filatelistom, a pozyskane środki wesprą działalność misyjną. Telefony zostaną zreanimowane i staną się niezbędnym narzędziem komunikacyjnym na misjach.

14 maja wysłaliśmy paczkę do Szkoły Podstawowej w Wiercinach do organizatorki zbiórki ogólnopolskiej. Dzięki Państwa pomocy uzbieraliśmy TRZY RAZY WIĘCEJ znaczków, niż rok temu, bo aż 1583  oraz uzbieraliśmy 12 telefonów!

Serdecznie dziękujemy za włączenie się do naszych akcji w tym roku i już zapraszamy do kolejnej edycji ! 🙂

Znaczki i telefony cały czas można przekazywać nauczycielkom grup.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z podsumowania

top