Kumkanie na Polanie

By Anna de Ostoja Starzewska on Marzec 6, 2018 in 2017/2018 Ogólne with No Comments

Kumkanie na Polanie

5 marca Teatrzyk „Kropa”zaprosił dzieci do obejrzenia przedstawienia pt. „Kumkanie na polanie”. Aktorzy  zaprezentowali najmłodszym widzom spektakl o ciekawej fabule, bardzo wesoły, umożliwiający dzieciom czynny udział,  zawierający przede wszystkim treści edukacyjne, prezentowane w bardzo przystępny sposób. „Kumkanie na polanie”, czyli spotkanie z Bocianem, Żabką, niesforną Owcą, Jeżem i Wiewiórem w ładnej, zielonej scenerii i przy akompaniamencie muzyki ucieszyło i rozbawiło wszystkie dzieci.  Zabawne dialogi i piosenki bardzo spodobały się naszym przedszkolakom, które rozemocjonowane przeżywały przygody wszystkich bohaterów. Przedstawienie było również okazją do przypomnienia zasad  zachowania się w lesie.