Znaczki i telefony na misje

By Agnieszka U. on Styczeń 25, 2018 in 2017/2018 Ogłoszenia with No Comments

Znaczki i telefony na misje

Szanowni Rodzice,

W tym roku bierzemy udział w kolejnej edycji akcji charytatywnej „Każdy znaczek wspiera misję”. Zbieramy ostemplowane znaczki na akcję, jednocześnie biorąc udział w konkursie. Przedszkola, które uzbierały największą liczbę znaczków otrzymają nagrody rzeczowe.
W naszej zbiórce pomaga już recenzentka książek Pani Wioleta Sadowska (Subiektywnie o książkach).

Znaczki wycinamy z marginesem bezpieczeństwa, tak by nie uszkodzić „ząbków” znaczka –
nie wolno ich samemu odklejać.

Wszystkie znaczki będą przekazane w czerwcu do Referatu Misyjnego Księży Werbistów w Pieniężnie, gdzie zostaną posortowane
odklejone i sprzedane filatelistom. Dochód ze sprzedanych znaczków zostanie przekazany na potrzeby misji.

W tym roku, akcja poszerzyła się również o zbieranie starych, niepotrzebnych telefonów komórkowych. Telefony po przekazaniu do referatu księży werbistów dostają „nowe życie” lub podlegają recyklingowi. Sprawne są przekazywane misjonarzom a fundusze z recyklingu są przekazywane na potrzeby misji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w akcji.
Znaczki można wrzucać do pudełka w kąciku charytatywnym, obok stołówki. 
Telefony proszę przekazywać do P. Agnieszki Uher z grupy III 

top