Sportowa Olimpiada Przedszkolaka

By Anna de Ostoja Starzewska on Czerwiec 16, 2017 in 2016/2017 Ogólne with No Comments

Sportowa Olimpiada Przedszkolaka

14 czerwca 2017 roku w naszym przedszkolu odbyła się Sportowa Olimpiada Przedszkolaka, w której udział brały wszystkie grupy przedszkolne. Dzieci musiały wykazać się wieloma umiejętnościami w zakresie biegania, skakania, rzutu oraz współzawodnictwa w zespole.

Olimpiada poza tym, że umożliwiła przedszkolakom prezentację swoich umiejętności sportowych, była sprawdzianem cech charakteru dzieci takich jak: koleżeństwo, wzajemne wsparcie, empatia oraz chęć współdziałania w zespołach. Podczas imprezy połączono rywalizację sportową z dobrą zabawą.

Za udział w zabawie wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni medalem.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

top