Kosmiczny Dzień Dziecka

By Agnieszka Uher on Czerwiec 12, 2017 in 2016/2017 Ogólne with No Comments

Kosmiczny Dzień Dziecka

31 maja wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w Kosmicznym Dniu Dziecka. Wśród tegorocznych atrakcji znalazły się: zajęcia z ceramiki, pokazy multimedialne w Planetarium, muzyczno- ruchowe zabawy z Animatorem, fotobudka, tor przeszkód oraz kreatywne zabawy w kąciku zabaw. Wszystkie grupy otrzymały list z kosmosu, w którym przedstawiono ciekawe zadania do wykonania na wyżej wymienionych stanowiskach. Po zakończonym zadaniu, dzieci zbierały pieczątki, a za zebranie wszystkich sześciu, przedszkolaki otrzymały słodką niespodziankę. Z kolei 1 czerwca wszystkie dzieci z okazji ich święta, zasmakowały przepysznych, orzeźwiających lodów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

top