Każdy znaczek wspiera misję- Przedszkolaki

By Agnieszka Uher on Czerwiec 12, 2017 in with No Comments

Zakończyliśmy akcję charytatywną „Każdy znaczek wspiera misje- przedszkolaki”.Akcja rozszerzyła się na całą Polską za pośrednictwem Międzynarodowego projektu czytelniczego Mały Miś w świecie wielkiej literatury i przybrała formę konkursu.Akcja trwała od 15 grudnia 2016 do 19 maja 2017 r. Do konkursu przystąpiły 163 placówki (przedszkola i szkoły z oddziałami przedszkolnymi) z całego kraju. Nadesłanych zostało ponad 83 tys. znaczków.  10 najlepszym przedszkolnym „zbieraczom” w Polsce wręczono nagrody.

Naszym przedszkolakom udało nam się zebrać 350 znaczków, w tym 100 zagranicznych.

Zachęcamy zatem do dalszej pomocy w szaleństwie znaczkowym- bo najważniejsze są, nie nagrody, ale to, że możemy wspólnymi siłami wspomóc drugiego człowieka!

Serdeczne podziękowania dla Rodziców z grupy V za aktywny i regularny udział w akcji! 🙂